نماد سایت Celta Iran Certificate

0 تا 100 مدرک بین المللی زبان انگلیسی Celta

celta-certificate

0 تا 100 مدرک بین المللی زبان انگلیسی Celta

مدرک Celta یکی از شناخته‌ شده‌ترین مدارک در سطح جهان برای آموزش زبان انگلیسی است. این مدرک به واسطه کارفرمایانی که قصد استخدام دارند از متقاضیان درخواست شده و از اهمیت بالایی برخوردار است به شکلی که از هر 4 شغل آموزش زبان انگلیسی در دنیا، سه شغل نیاز به مدرک سلتا برای استخدام دارند. سلتا برای کسانی که قصد مهاجرت دارند و می‌خواهند به تدریس زبان انگلیسی در خارج از کشور مشغول شوند بهترین گزینه است تا اقدام به دریافت ویزا و JOB OFFER کنند. در ادامه این مطلب می‌خواهیم در مورد مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی Celta بیشتر صحبت کنیم. همراه ما باشید.

مدرک Celta چیست؟

مدرک Celta مدرکی بین‌المللی است که شما با داشتن آن قادر خواهید بود در تمام کشور های دنیا مشغول به تدریس زبان انگلیسی شوید ، شما با ارایه مدرک سلتا به کارفرمایان خود ثابت میکنید که در حد استاندارد های بین المللی قادر به تدریس زبان هستید البته همان طور که پیشتر اشاره شد اکثر کارفرمایان و صاحبین آموزشگاه های زبان در خارج از کشور به عنوان پیش نیاز این مدرک را از شما درخواست میکنند ، مدرک celta از دانشگاه کمبریج انگلیس صادر میشود و هیچ گونه نمونه داخلی از آن وجود ندارد

برای دریافت مدرک Celta نیاز است تا در دوره‌های Celta شرکت کنید. تمرکز اصلی دوره‌های Celta بر روی بهبود یافتن تکنیک‌های آموزشی شما در تدریس است. دوره‌های سلتا به این شکل برگزار می‌شوند که شما با گروهی از مدرسان دیگر همانند خودتان که معمولا بین 6 تا 12 نفر هستند شروع به آموزش زبان به دانشجویان زبان در خارج از کشور با ملیت های مختلف میکنید در همین حال استادید دانشگاه کمبریج انگلیس در کلاس حضور دارند و سبک تدریس شما را بررسی میکنند و به شما ایرادات و پیشنهاداتی برای بهتر کردن روش تدریس میدهند ، شما بعد از یادگیری متد هایی که اساتید دانشگاه کمبریج به شما آموزش دادن روش تدریس خود را اصلاح کرده و در جلسه بعدی تدریس زبان از انها استفاده میکنید

مدرک بین المللی Celta در واقع برای کسانی است که سابقه‌ای کم در آموزش زبان انگلیسی دارند و یا اصلاً هیچ تجربه و پیشینه‌ای در رابطه با این موضوع ندارند. برای دریافت مدرک سلتا می‌توانید دوره‌ها را به صورت تمام وقت یا نیمه وقت بگذرانید و در طی این دوره‌ها شما ارزیابی می‌شوید تا در نهایت مدرک Celta را دریافت کنید. افرادی که موفق می‌شوند تا مدرک بین‌المللی تدریس زبان انگلیسی Celta را دریافت کنند، می‌توانند در زمینه‌های مختلف آموزش زبان انگلیسی در سطح جهان مشغول به فعالیت شوند. همچنین مدرک Celta این امکان را به افراد می‌دهد تا شاید بتوانند در دانشگاه‌های ترکیه هم مشغول به کار شوند.

اهمیت دریافت مدرک  Celta

اما مدرک سلتا برای چه کسانی ضروری است و چه کسانی باید حتماً اقدام به دریافت این مدرک کنند؟ مدرک سلتا در واقع برای بیشتر کسانی که علاقه به تدریس زبان انگلیسی دارند در تمام کشورهای جهان مهم و الزامی است. اگر شما مدرسی بی‌تجربه هستید که می‌خواهید فعالیت‌تان را در خارج از کشورتان شروع کنید، گرفتن مدرک Celta برای شما مناسب است. همچنین این مدرک برای معلم‌هایی که قصد دارند مهارت‌های بین المللی کسب کنند هم مناسب بوده و در این راه به آنها کمک می‌کند.

 

مدرک سلتا به کمک آنهایی که انگلیسی زبان اولشان نیست و همچنین کسانی که انگلیسی به عنوان زبان اول‌شان شناخته می‌شود هم می‌آید. اگر شما معلمی هستید که قصد مهاجرت دارید و می‌خواهید در کشوری که قصد سفر به آنجا را دارید به تدریس زبان انگلیسی مشغول شوید، می‌توانید با گرفتن مدرک سلتا به هدف‌تان برسید..

همانطور که خواندید، دریافت مدرک بین‌المللی سلتا به کمک افراد زیادی می‌آید تا به اهدافی که دارند جامه عمل پوشانده و آنها را به حقیقت تبدیل کنند.

نحوه دریافت مدرک  Celta

برای اینکه مدرک سلتا را دریافت کنید نیاز است تا دوره‌های آن شرکت نمایید. شما می‌توانید به شیوه فشرده و غیر فشرده در دوره‌های سلتا شرکت کنید. دوره فشرده در مدت 4 هفته و دوره غیر فشرده ظرف مدت 3 ماه به اتمام خواهد رسید. در این مدت مهارت‌های شما مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در انتهای دوره اگر واجد شرایط بودید می‌توانید مدرک Celta را دریافت کنید.

نحوه برگزاری دوره‌های سلتا

شما می‌توانید در دوره‌های دریافت مدرک Celta هم به صورت حضوری و هم به صورتی غیر حضوری و آنلاین شرکت کنید. نکته اینجاست که دوره‌های حضوری و غیر حضوری هر دو بر اساس استانداردهای آموزشی از مدرسانی که تایید شده از مدرسان کمبریج هستند برگزار خواهند شد. همچنین اینکه به چه شکل در دوره شرکت کرده‌اید هم در مدرک درج نمی‌شود. یعنی چه به صورت حضوری در کلاس‌ها شرکت کنید و چه به صورت غیر حضوری، این مسئله در مدرک‌تان ثبت نخواهد شد.

آشنایی با روند برگزاری دوره‌های سلتا

دوره‌های سلتا شامل حداقل 120 ساعت آموزش هستند که در آنها مهارت‌های تدریس عملی و تئوری وابسته به آن آموزش داده خواهد شد. با شرکت در دوره‌های Celta این امکان به وجود می‌آید که تدریس در کلاسی واقعی به همراه مدرسان کمبریج را تجربه کنید. وقتی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنید، در مورد روش تدریس‌تان به شما مشاوره و بازخورد داده می‌شود. در انتها نیز مهارت‌های شما هم به صورت عملی و هم به صورت کتبی مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهند گرفت.

ثبت نام کنید : Celtairan برگزار کننده دوره‌های  بین المللی تدریس زبان انگلیسی  Celta به صورت آنلاین از ایران 

 

مصاحبه ورودی سلتا چیست؟

زمانی که برای سلتا ثبت نام می‌کنید، در ابتدا اساتید شما یک مصاحبه با شما ترتیب می‌دهند.

این مصاحبه به هیچ وجه یک آزمون انتخابی و … نیست.

بلکه برای این است که اساتید بتوانند سطح شما را بصورت کامل بشناسند.

رفتار و شخصیت آموزشی شما را بصورت کامل آنالیز کنند تا بتوانند بهترین نوع آموزشی که برایتان مهم است را ارائه کنند.

نکاتی که باید پیش از مصاحبه سلتا انجام دهید

در ابتدا کاملا آرام باشید، هیچ چیز استرس زایی وجود ندارد. فقط قرار است شما با مجموعه آموزشی سلتا آشناشوید، و اساتید هم با روحیات شما آشنا شوند.

در طول این دوره در مورد تجربه‌ها و اهداف شما صحبت می‌شود،‌ به شما محتوای دوره توضیح داده می‌شود و در نهایت هدف این است که شما دریابید که چرا این دوره برای شما مفید است.

سعی کنید قبل از هر چیزی در سایت سلتا ایران کمی جستجو کنید تا بیشتر در مورد سلتا اطلاعات کسب کنید.

برای مثل ببینید که دوره شما فشرده است یا خیر. دوره فشرده چه مدت است. در دوره چه مواردی را آموزش می‌بینید.

همین طور چند سوال خوب برای پرسیدن از مصاحبه کننده آماده کنید. همین امر نشان دهنده علاقه شما به سلتا می‌باشد.

سعی کنید به این فکر کنید که چرا قرار است سلتا بگیرید؟

در بالا به این موضوع اشاره کردیم که چرا سلتا برای شما حیاتی است. همین امر باعث بالا رفتن اعتماد به نفس شما در طول مصاحبه خواهد شد.

یادتان باشد شما قرار نیست مورد پذیرش یا عدم پذیرش قرار بگیرید، پس صادقانه صحبت کنید.

اگر از طرف مقابل بازخوردی را مشاهده کردید، از آن ناراحت نشوید، بلکه آن را یک نقطه قوت بدانید. زیرا شما قرار است نقاط ضعف خود را به نقطه قوت تبدیل کنید.

شما قرار است جزو بهترین مدرسین زبان در سطح جهان باشد،‌ پس مثبت باشید.

 

مدرک زبان DELTA

DELTA (Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages) یک مدرک حرفه ای برای آموزش زبان انگلیسی است.

مدرک DELTA از این نظر دارای محدودیت است که تنها به معلمان واجد شرایط زیر اعطا میگردد

شرایط ورود به دوره دلتا

اگر یک معلم باتجربه عملی باشید و قصد داشته باشید آموزش زبان انگلیسی را با موفقیت بیشتری پیش ببرید، مدرک DELTA گزینه مناسبی برای شما می باشد.

 

اما چرا سلتا ایران ؟

در نظر داشته باشید که در ایران آموزشگاه ها و مراکز  دوره هایی به نام celta یا آمادگی جهت celta و یا pre-celta با دریافت مبالغ مختلف برگزاری میکنند که هیچ کدام دارای ارزش و اعتبار بین المللی نبوده چون دانشگاه کمبریج هیچ گونه سنتر و مرکز فعالی در ایران ندارد و تنها راه دریافت این مدرک ثبت نام در سنتر های مورد تایید دانشگاه کمبریج در خارج از ایران است که سلتا ایران با خدمات زیر این مسیر را برای شما عزیزان برای دریافت این مدرک مهم بین المللی راحت و آسان میکند.

Celtairan  به شما کمک می‌کند تا در دوره‌ها با ارزان‌ترین نرخ شرکت کنید. امکان پرداخت اقساطی هزینه‌های مربوط به شرکت در دوره‌های سلتا نیز از طریق Celtairan امکان‌پذیر است. برای پرداخت هزینه‌های دوره‌ها لازم نیست پول خود را به واحدهای پولی دیگر تبدیل کنید و به راحتی می‌توانید با پرداخت واحد پولی تومان، هزینه‌های مربوط به دوره‌ها را پرداخت کنید. با گذراندن دوره‌ها و موفقیت در آنها، مدرک درب منزل برایتان ارسال می‌شود و از آن پس دارای مدرک Celta خواهید بود.

برای دریافت مشاوره بیشتر از کارشناسان Celtairan همین حالا می‌توانید از طریق وب سایت Celtairan اقدام نمایید. کارشناسان پس از دریافت مشخصات شما، تمام نکات لازم برای شرکت در دوره‌های سلتا را خواهند گفت. پس از آن در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید فرآیند ثبت‌نام را آغاز کرده و دوره‌های مربوط به این مدرک بین‌المللی را پشت سر بگذارید. Celtairan در کنار شما و قدم به قدم همراه‌تان خواهد بود تا در نهایت بتوانید مدرک بین المللی Celta را دریافت کنید.

مجموعه Celtairan با هدف کمک به دانشجویان دوره‌های مدرک Celta فعالیت خود را آغاز کرده است و هم‌اکنون عده زیادی از متقاضیان به واسطه این وب سایت توانسته‌اند مدرک Celta خود را دریافت کرده و از آن برای اهدافی و آینده خود استفاده کنند. اگر شما هم جزو متقاضیان دریافت این مدرک هستید،

همین حالا می‌توانید مشاوره شده و در صورت تمایل در کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی شرکت کنید.

خروج از نسخه موبایل